Termal Tesisimiz

ILICA TERMAL TESİSLERİ

Aziziye Belediyesi iştiraklerinden Ilıca Termal Tesisleri şehrin batı girişindedir. Yeşil alanlarla çevrili termal tesisler mükemmel atmosferiyle hafızalarınızda yer edecek bir tatil noktasıdır. 15.000 m2’lik alana kurulu bölgenin en büyük ve en gözde termal turizm merkezidir.

Ilıca Termal Tesisleri otel birimi 36 standart – 4 suit olmak üzere 40 oda 120 yatak kapasitelidir. Açık ve kapalı restaurantlar, lobi, tam donanımlı toplantı, yaz-kış bahçesi, piknik alanı ve kongre salonundan oluşmaktadır. Kaplıca birimimizde ise bay ve bayanlar için ayrı ayrı tasarlanmış 150 cm derinliğinde 80 m2’lik termal havuzu, Türk hamamı, fin hamamı, sauna, fitness center, masaj odaları, cilt bakımı (özel kil), özel aile havuzları ile siz değerli misafirlerin hizmetindedir.

Ayrıcalığınızı hissetmeniz için, toplantı, yemek ve her türlü organizasyonlarda sizleri Palandöken eteğindeki sıcak yuvanız olan Ilıca Termal Tesisleri’ne bekliyoruz.Otel İçin Rezervasyon : 0442 631 30 28
Kaplıca İçin Rezervasyon : 0442 631 42 12 


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.